Firmamız hakkında ön bilgi

title

Kendini sürekli geliştiren RİMAŞ şirketler grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız sakatat ürünleri ile ilgileniyor olup, 2016 yılında köpek çiğneme ürünleri üretimine başlamıştır. İhracat ofisimiz toplam 1800 metrekare kapalı alan ve 1000 metrekare açık alana sahiptir. İhraç edilecek ürünlerimiz burada depolanmakta ve yüklemeleri gerçekleştirilmektedir. ABD'de Fully Organic LLC. adı altında satış ofisimiz ve depomuz bulunmaktadır.

Hoşgeldiniz!

title

Rimaş Group geçen yıllar içerisinde Tarsus, Adana, Gaziantep ve Afyonkarahisar şehirlerinde tesisler kurmuştur.

Kısa sürede gerçekleşe hızlı büyüme zamanla istikrarlı bir hal almış ve Rimaş Group sektöründe saygın ve güvenilir kuruluşların arasında yer almıştır. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin bir çoğunun Almanya, Amerika, Danimarka, İngiltere,İspanya , Hollanda, Polonya, Fransa, İsviçre, Belçika, Çin Halk Cumhuriyeti, Kanada, Tayland, Tayvan, Hong Kong,Vietnam gibi ülkelere ihracatını yapmaktadır.  
Rimaş Group uluslararası arenada sektöründe kendini kanıtlamış, kalitesinden ödün vermeden uzman kadrosu ve takım çalışması sayesinde çıktığı bu yolda başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

shape